logo Slovenska postelja, Postelja d.o.o., Begunje Na Gorenjskem

SLOVENSKA POSTELJA, POSTELJA D.O.O.

Proizvodnja pohištva >> Proizvodnja pohištva >> Proizvodnja žimnic

Naslov

SLOVENSKA POSTELJA, POSTELJA D.O.O.
ZAPUŽE 10 B
4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM

Kontakt

Podatki

  • Davčna številka:
    89778332
  • Zavezanec za DDV:
    da, od 01.03.2012 naprej
  • Matična številka:
    3768821000
  • Šifra dejavnosti:
    31.030
  • Dejavnost:
    Proizvodnja žimnic

Podjetje na zemljevidu

Spletna stran

Deli s prijatelji in poslovnimi partnerji


Ključne besede

Postelja, slovenska postelja, ležišče, posteljnina, vzmetnica, vzglavnik, letveno dno, posteljni okvir, jogi, latex ležišče, otroško ležišče, prevleka za ležišče, nadvložek, odeja, pregrinjalo, otroška posteljica, ležišča po naročilu, naravni materiali.

Poslovne enote in podružnice

Salon Begunje na Gorenjskem

Zapuže 10b
4275 Begunje na Gorenjskem
Telefon: 04 532 57 75
Faks: 04 532 57 80
E-mail: zapuze@postelja.com

pon.-pet.: 9 - 18h
sobota: 9 - 12h

Salon Koper

Pristaniška ulica 3
6000 Koper
Telefon: 05 663 88 70
Faks: 05 777 88 71
E-mail: koper@postelja.com

pon.-sob.: 8 - 20h

Salon Celje

Opekarniška cesta 15a
3000 Celje
Telefon: 03 425 12 90
Faks: 03 425 12 91
E-mail: celje@postelja.com

pon.-sre.: 9-17h
čet.-pet-: 9-18h
sobota: 9-12h

Salon Kranj

Koroška cesta 2
4000 Kranj
Telefon: 04 231 67 61
Faks: 04 231 67 62
E-mail: kranj@postelja.com

pon.-pet.: 10 - 18h
sobota: 9 - 12h

Salon Ljubljana Bežigrad

Peričeva 21
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 67 90
Faks: 01 436 10 81
E-mail: ljubljana2@postelja.com

pon.-pet.: 9 - 13h in 15:30 - 19:30h
sobota: 9 - 12h

Salon Ljubljana Šentvid

Celovška cesta 336
1210 Ljubljana-Šentvid
Telefon: 01 513 37 40
Faks: 01 513 37 41
E-mail: ljubljana1@postelja.com

pon.-pet.: 10 - 18h
sobota: 9 - 12h

Salon Maribor

Lackova 47
2000 Maribor
Telefon: 02 333 58 10
Faks: 02 707 58 11
E-mail: maribor@postelja.com

pon.-pet.: 10-18h
sobota: 9 - 12h

Salon Novo mesto

Ljubljanska cesta 26
8000 Novo Mesto
Telefon: 07 391 77 00
E-mail: novo.mesto@postelja.com

pon.-pet.: 9 - 12h in 13 - 18h
sobota: 9 - 12h

Salon Dravograd

Meža 6
2370 Dravograd
GSM: 040 205 501
E-mail: maxgrt@gmail.com

pon.-pet.: 9-12h in 15-19h
sobota: 9-12h

TRR

Letni promet v EUR