logo Neuroth slušni aparati d.o.o., Ljubljana

NEUROTH SLUŠNI APARATI D.O.O.

Trgovina na drobno, razen z motornimi vozili >> Trgovina na drobno v specializiranih prodajalnah z drugimi izdelki >> Trgovina na drobno v specializiranih prodajalnah z medicinskimi in ortopedskimi pripomočki

Naslov

NEUROTH SLUŠNI APARATI D.O.O.
TBILISIJSKA ULICA 59
1000 LJUBLJANA

Kontakt

Podatki

  • Davčna številka:
    85104361
  • Zavezanec za DDV:
    da, od 01.07.1999 naprej
  • Matična številka:
    5555213000
  • Šifra dejavnosti:
    47.740
  • Dejavnost:
    Trgovina na drobno v specializiranih prodajalnah z medicinskimi in ortopedskimi pripomočki

Podjetje na zemljevidu

Spletna stran

Deli s prijatelji in poslovnimi partnerji


Ključne besede

Neuroth, slušni aparati, zaščita sluha, test sluha, sluh in izguba sluha, Ljubljana.

Poslovne enote in podružnice

Poslovna enota Ljubljana

Cankarjeva cesta 3
1000 Ljubljana
Telefon: 01 232 18 26
E-mail: ljubljana2@neuroth.si

Poslovna enota Kranj

Bleiweisova cesta 2
4000 Kranj
Telefon: 04 620 22 99
E-mail: kranj2@neuroth.si

Poslovna enota Jesenice

Cesta maršala Tita 38
4270 Jesenice
Telefon: 04 620 22 98
E-mail: jesenice@neuroth.si

Poslovna enota Šempeter pri Gorici

Cesta prekomorskih brigad 62
5290 Šempeter pri Gorici
Telefon: 05 620 23 02
E-mail: sempeter@neuroth.si

Poslovna enota Koper

Pristaniška ulica 18
6000 Koper
Telefon: 05 639 60 50
E-mail: koper@neuroth.si

Poslovna enota Novo mesto

Kandijska cesta 4
8000 Novo mesto
Telefon: 07 620 97 14
E-mail: novomesto@neuroth.si

Poslovna enota Brežice

Černelčeva cesta 3
8250 Brežice
GSM: 031 844 584
E-mail: info@neuroth.si

Poslovna enota Celje

Ljubljanska cesta 11
3000 Celje
Telefon: 03 620 77 57
E-mail: celje@neuroth.si

Poslovna enota Velenje

Šaleška cesta 19a
3320 Velenje
Telefon: 03 620 97 35
E-mail: velenje@neuroth.si

Poslovna enota Trbovlje

Rudarska cesta 2
1420 Trbovlje
Telefon: 01 620 47 99
E-mail: trbovlje@neuroth.si

Poslovna enota Maribor

Ljubljanska ulica 3
2000 Maribor
Telefon: 02 320 56 44
E-mail: maribor@neuroth.si

Poslovna enota Ptuj

Potrčeva cesta 17
2250 Ptuj
Telefon: 02 620 92 40
E-mail: ptuj@neuroth.si

Poslovna enota Murska Sobota

Cankarjeva ulica 81a
9000 Murska Sobota
Telefon: 02 620 92 49
E-mail: murskasobota@neuroth.si

TRR

Letni promet v EUR