logo

POSTELJA D.O.O.

Naslov

POSTELJA D.O.O.
ZAPUŽE 10 B
4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM

Kontakt

Podatki

  • Davčna številka:
    89778332
  • Zavezanec za DDV:
    da, od 01.03.2012 naprej
  • Matična številka:
    3768821000
  • Šifra dejavnosti:
    31.030
  • Dejavnost:
    Proizvodnja žimnic

Podjetje na zemljevidu

Spletna stran

Deli s prijatelji in poslovnimi partnerji


Ključne besede

Postelja, ležišče, posteljnina, vzmetnica, vzglavnik, letveno dno, posteljni okvir, Yacht, jogi, Latex ležišče, otroško ležišče, prevleka za ležišče, nadvložek, odeja, pregrinjalo, otroška posteljica, Slovenska postelja.

Uredniški opis podjetja

V podjetju Postelja d.o.o. v Begunjah na Gorenjskem izdelujejo ležišča, posteljnino in vzglavnike. Ležišča brezplačno dostavijo, pri tem pa odpeljejo starega. Proizvajajo letvena dna, posteljne okvirje, ležišča za avtodome in navtiko. Izvajajo tudi tapetniške storitve. Na telefonski številki 080 14 99 so dosegljivi za pomoč in svetovanje, po potrebi svetujejo tudi na domu
Pri nakupu nudijo garancijo na ležišča, plačilo na obroke, gotovinski popust in brezplačno montažo posteljnih okvirjev. Njihove izdelke si lahko ogledate v salonih v Celju, Kopru, Kranju, Ljubljani, Mariboru, Novem mestu, Velenju in Begunjah na Gorenjskem.

Poslovne enote in podružnice

Salon Begunje na Gorenjskem

Zapuže 10b
4275 Begunje na Gorenjskem
Telefon: 04 532 57 75
Faks: 04 532 57 80
E-mail: zapuze@postelja.com

Salon Celje

Opekarniška cesta 15a
3000 Celje
Telefon: 03 425 12 90
Faks: 03 425 12 91
E-mail: celje@postelja.com

Salon Koper

Šmarska cesta 5b
6000 Koper
Telefon: 05 663 88 70
Faks: 05 777 88 71
E-mail: koper@postelja.com

Salon Kranj

Koroška cesta 2
4000 Kranj
Telefon: 04 231 67 61
Faks: 04 231 67 62
E-mail: kranj@postelja.com

Salon Ljubljana Bežigrad

Peričeva 21
1000 Ljubljana
Telefon: 01 280 67 90
Faks: 01 436 10 81
E-mail: ljubljana2@postelja.com

Salon Ljubljana Celovška

Celovška cesta 182
1000 Ljubljana
Telefon: 01 777 37 59
Faks: 01 777 37 58
E-mail: ljubljana9@postelja.com

Salon Ljubljana Šentvid

Celovška cesta 336
1210 Ljubljana-Šentvid
Telefon: 01 513 37 40
Faks: 01 513 37 41
E-mail: ljubljana1@postelja.com

Salon Maribor

Lackova 47
2000 Maribor
Telefon: 02 333 58 10
Faks: 02 707 58 11
E-mail: maribor@postelja.com

Salon Novo mesto
FRANŠIZA: Dajik d.o.o.

Ljubljanska cesta 26
8000 Novo Mesto
Telefon: 07 391 77 00
E-mail: novo.mesto@postelja.com

Salon Velenje
FRANŠIZA: Remedika d.o.o.

Šaleška cesta 1
3320 Velenje
GSM: 031 370 678
E-mail: remedika@siol.net