logo

MESTNA KNJIŽNICA LJUBLJANA

Naslov

MESTNA KNJIŽNICA LJUBLJANA
KERSNIKOVA ULICA 2
1000 LJUBLJANA

Kontakt

Podatki

  • Davčna številka:
    62825844
  • Zavezanec za DDV:
    ne
  • Matična številka:
    3336905000
  • Šifra dejavnosti:
    91.011
  • Dejavnost:
    Dejavnost knjižnic

Podjetje na zemljevidu

Spletna stran

Deli s prijatelji in poslovnimi partnerji


Poslovne enote in podružnice

Knjižnica Bežigrad

Einspielerjeva ulica 1
1000 Ljubljana
Telefon: 01 236 38 00, 01 236 38 01
E-mail: bezigrad@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-bezigrad2

Knjižnica Brezovica

Podpeška cesta 2
1351 Brezovica
Telefon: 01 365 31 65
E-mail: brezovica@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-brezovica

Knjižnica Črnuče

Dunajska cesta 367
1231 Ljubljana-Črnuče
Telefon: 01 537 26 09
E-mail: crnuce@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-crnuce

Knjižnica Dobrova

Ulica Vladimirja Dolničarja 2
1356 Dobrova
Telefon: 01 364 20 40
E-mail: dobrova@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-dobrova

Knjižnica dr. France Škerl

Vojkova cesta 87a
1000 Ljubljana
Telefon: 01 534 99 85
E-mail: BS3@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-dr-france-skerl

Knjižnica Frana Levstika

Stritarjeva cesta 1
1315 Velike Lašče
Telefon: 01 788 98 86
E-mail: velike.lasce@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-frana-levstika

Knjižnica Fužine

Preglov trg 15
1000 Ljubljana
Telefon: 01 540 72 79
E-mail: fuzine@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-fuzine

Knjižnica Gameljne

Srednje Gameljne 50
1211 Ljubljana-Šmartno
Telefon: 01 511 00 30
E-mail: gameljne@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-gameljne

Knjižnica Glinškova ploščad

Glinškova ploščad 11a
1000 Ljubljana
Telefon: 01 534 66 86
E-mail: glinskova@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-glinskova-ploscad

Knjižnica Grba

Cesta na Brdo 63
1000 Ljubljana
Telefon: 01 257 29 17
E-mail: grba@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-grba

Knjižnica Horjul

Slovenska cesta 17
1354 Horjul
Telefon: 01 750 02 12
E-mail: horjul@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-horjul

Knjižnica Ig

Banija 4
1292 Ig
Telefon: 01 286 33 88, 01 280 23 71
E-mail: ig@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-ig

Knjižnica Jarše

Clevelandska ulica 17
1000 Ljubljana
Telefon: 01 541 25 67
E-mail: jarse@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-jarse

Knjižnica Jožeta Mazovca

Zaloška cesta 61
1000 Ljubljana
Telefon: 01 548 45 10, 01 548 45 11
E-mail: moste@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-jozeta-mazovca2

Knjižnica Notranje Gorice

Podpeška cesta 380
1357 Notranje Gorice
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-notranje-gorice

Knjižnica Nove Poljane

Povšetova ulica 37
1000 Ljubljana
Telefon: 01 521 15 20
E-mail: nove.poljane@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-nove-poljane

Knjižnica Otona Župančiča

Kersnikova ulica 2
1000 Ljubljana
Telefon: 01 600 13 00
GSM: 041 695 367, 040 570 267
E-mail: koz@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-otona-zupancica2

Knjižnica Podpeč

Jezero 21
1352 Preserje
Telefon: 01 363 13 18
E-mail: podpec@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-podpec

Knjižnica Polhov Gradec

Polhov Gradec 61
1355 Polhov Gradec
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-polhov-gradec

Knjižnica Poljane

Zarnikova ulica 3
1000 Ljubljana
Telefon: 01 306 15 89
E-mail: poljane@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-poljane

Knjižnica Polje

Zadobrovška cesta 1
1260 Ljubljana-Polje
Telefon: 01 528 33 87
E-mail: polje@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-polje

Knjižnica Prežihov Voranc

Tržaška cesta 47a
1000 Ljubljana
Telefon: 01 244 35 74
GSM: 041 664 009
E-mail: kpv@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-prezihov-voranc2

Knjižnica Rakitna

Rakitna 66
1352 Preserje
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-rakitna

Knjižnica Rob

Rob 2
1314 Rob
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-rob

Knjižnica Rudnik

Dolenjska cesta 11
1000 Ljubljana
Telefon: 01 427 34 23
E-mail: rudnik@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-rudnik

Knjižnica Savsko naselje

Belokranjska ulica 2
1000 Ljubljana
Telefon: 01 437 12 90
E-mail: savsko@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-savsko-naselje

Knjižnica Šentjošt

Šentjošt nad Horjulom 13
1354 Horjul
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-sentjost

Knjižnica Šentvid

Prušnikova ulica 106
1210 Ljubljana-Šentvid
Telefon: 01 512 46 08, 01 512 34 54
E-mail: sentvid@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-sentvid

Knjižnica Šiška

Trg komandanta Staneta 8
1000 Ljubljana
Telefon: 01 519 38 42
E-mail: siska@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-siska2

Knjižnica Škofljica

Ob pošti 29
1291 Škofljica
Telefon: 01 366 30 44, 01 366 36 16
E-mail: skofljica@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-skofljica

Knjižnica Vodice

Škofjeloška cesta 7
1217 Vodice
Telefon: 01 832 33 66
E-mail: vodice@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-vodice

Knjižnica Zadvor

Cesta II. grupe odredov 43
1261 Ljubljana - Dobrunje
Telefon: 01 547 43 98
E-mail: zadvor@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-zadvor

Knjižnica Zalog

Zaloška cesta 220
1000 Ljubljana
Telefon: 01 549 26 65
E-mail: zalog@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/knjiznica-zalog

Pionirska – CMKK

Kersnikova ulica 2
1000 Ljubljana
Telefon: 01 600 13 35
E-mail: pionirska@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/pionirska-knjiznica

Potujoča knjižnica

Telefon: 01 600 13 24
GSM: 041 473 930
E-mail: bibliobus@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/o-nas/nase-knjiznice/item/386-potujoca-knjiznica

Slovanska knjižnica

Einspielerjeva ulica 1
1000 Ljubljana
Telefon: 01 236 38 59, 01 236 38 60
E-mail: slovanska@mklj.si
WWW: http://www.mklj.si/slovanska-knjiznica2

Trubarjeva hiša literature

Stritarjeva 7
1000 Ljubljana
Telefon: 01 256 56 94
E-mail: trubarjeva@literarnahisa.si
WWW: http://www.mklj.si/trubarjeva-hisa-literature